Mieliniai blynai

Reikės: Pieno 0,5 litro, miltų 2 stiklinės, razinų 100 gramų, kiaušinių 2 vienetai, cukraus 2 valgomieji šaukštai, mielių 7 gramai.

Iš visų ingredientų užmaišyti grietinės tirštumo tešlą, uždengti ir palikti pakilti 1 - 2 valandas. Įkaitintoje keptuvėje kepti nedidelius blynelius. Skanaus! 

 

Lietiniai su sūriu

 Reikės: miltų 150 gramų, pieno 100 mililitrų,  kiaušiniai 1 vienetas, žiupsnelis druskos, sūrio 50 gramų.

Išplakti kiaušinį su druska, ant šio plakinio, po truputį maišant, supilti pieną, suberti miltus ir viską maišyti, kol neliks gumuliukų. Tešla turi būti skystoka, kad lietiniai būtų ploni. Jeigu reikia, kad būtų skystesnė , įpilti vandens ir vėl gerai išmaišyti. Iškepti lietinius. Ant lietinių uždėti po kelis pailgus šiaudelius sūrio, suvynioti ir kepti, kol apskrus. Patiekti su uogiene, grietine. Galima valgyti vienus. Skanaus! 

 

Blynai su bananais

Reikės: kefyro 1 stiklinė, miltų 1 stiklinė, bananas 1 vienetas, kiaušiniai 1 vienetas, aliejaus 20 gramų, cukraus 1 valgomasis šaukštas, kepimo miltelių 1 arbatinis šaukštelis, druskos žiupsnelis.

 Bananą supjaustyti nedideliais gabaliukais. Likusius ingredientus sudėti į indą ir gerai išplakti. Sudėti bananus ir viską gerai išmaišyti. Kepti keptuvėje, aliejuje.  Skanaus!